Kontakta oss

Försäljning

Walle Saczewski

Försäljning/Projekt

Telefon: +46 (0) 313 864 321

wsaczewski@fgnordic.se
Ulf Carlsson

Försäljningsansvarig MTA,
Hidros, Fujitsu Waterstage

Telefon: +46 (0) 313 864 326

ucarlsson@fgnordic.se
Lars-Erik Vikström

Distriktschef Norra Sverige

Telefon: +46 (0) 313 864 324

lvikstrom@fgnordic.se
Bjarne Jensen

Försäljning systemlösningar för
konsulter och entreprenadkunder

Telefon: +46 (0) 313 864 327

bjensen@fgnordic.se
Pierre Johansson

Distriktschef Stockholmsregionen

Telefon: +46 (0) 313 864 328

pjohansson@fgnordic.se
Rickard Rohman

Distriktschef Södra Sverige

Telefon: +46 (0) 313 864 322

rrohman@fgnordic.se

Teknik

Björn Kaspersen

Teknik- och supportansvarig
Fujitsu RAC/PAC

Telefon: + 46 (0) 313 864 360

bkaspersen@fgnordic.se
Benny Hammarstrand

Teknisk support, innesälj

Telefon: +46 (0) 313 864 360

bhammarstrand@fgnordic.se
Lovro Zavodnik

Teknik- och supportansvarig
MTA, Hidros, Fujitsu Waterstage

Telefon: +46 (0) 313 864 360

lzavodnik@fgnordic.se
Hans Thor

Teknik- och supportansvarig,
VRF, Impromat

Telefon: +46 (0) 313 864 325

hthor@fgnordic.se

Logistik

Maria Johansson

Logistikansvarig

Telefon: +46 (0) 313 864 301

mjohansson@fgnordic.se
Dennis Olsson

Lager/Godshantering

Telefon: +46 (0) 313 864 306

lager@fgnordic.se

Administration

Magdalena Rozmiarek

VD, Försäljningschef

Telefon: +46 (0) 313 366 530

mrozmiarek@fgnordic.se
Eliza Johansson

Ekonomiansvarig

Telefon: +46 (0) 313 864 303

ejohansson@fgnordic.se
Mats Halvorsen

Controller

Telefon: +46 (0) 313 864 307

mhalvorsen@fgnordic.se